Používaním stránok prevádzkovaných na www.podschudnut.sk súhlasíte s používaním cookies,ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií

Už ich zapnem :-)

Ako Ivona schudla 10 kíl a stala sa modelkou.

Mám 24 rokov, 160 centimetrov a váhu 50 kíl. Ešte pred pol rokom som však mala 60. Uvedomujem si, že som nebola obézna, ale necítila som sa s tými kilami komfortne. Som maličká, a tak každé jedno kilečko, ktoré sa na mňa nalepí, je hneď vidno. Stále som si však hovorila, že to je v poriadku, veď nie som tučná... No potom som dostala pozvanie od kamarátky, ktorá je modelka, aby som ju prišla pozrieť na prehliadku, po ktorej sa bude konať aj raut.

Ako jaternica

Súhlasila som a hneď som začala premýšľať nad tým, čo si na seba dám. Chcela som vyzerať tip-top. Zo skrine som vyhádzala všetko oblečenie a skúšala si rôzne kombinácie. Zrazu mi padli oči na čierne „kotejlky“, v ktorých som kedysi vyzerala naozaj dobre. Kedysi... Keď som si ich chcela vyskúšať, nemohla som sa do nich napchať. Zips vzadu nebolo možné zapnúť. „No desať kíl je desať kíl, drahá,“ okomentovala to moja sestra, ktorá je extrémne chudá. Asi má v tele pásomnicu alebo čo, pretože to, čo ona zje, je veľa aj na sto kilového chlapa, a vidíte, neprilepí sa na ňu ani len jedno deko.

Do boja!

Nechcem tým povedať, že ja nejem a priberám, to nie, pretože si viem zamaškrtiť, ale že by som do seba tlačila nezdravé jedlá, tak to sa povedať nedá. A napriek tomu som vždy bola pevnejšia ako ona. Ale, priznám sa, že mám menší „problém“ s veľkosťou porcií. Som schopná bez mihnutia oka do seba nahádzať aj dve obedové porcie.  Teda, bola som schopná. Odvtedy, čo som nedokázala obliecť tie nádherné čierne šatôčky, som si vstúpila do svedomia a uvedomila som si, že ďalej to takto ísť nemôže. Nechcela som byť tučná, tak som sa zaťala a začala som jedávať len jednu porciu.

Ľahká zmena

Znie to možno smiešne, pretože v podstate som nedržala žiadnu drastickú diétu, ale mne osobne tento krok výrazne pomohol. Veď si predstavte, že som vlastne ušetrila polovičné množstvo kalórií než som predtým prijala. A to je za mesiac dosť. Okrem toho som prestala všade chodiť autom, ale kam sa dalo, som sa vybrala radšej pešo. Behom dvoch mesiacov som takto dala dole desať kíl. A to úplne bezbolestne. Cítim sa fajn a veľmi sa teším, že som to opäť ja – štíhla Ivona!

Nová modelka

Najbližšie sa chystám na módnu prehliadku znova, no už ako modelka. Kamoška ma prihlásila do jednej agentúry a ich klientom som padla do oka. Mám z toho trocha nervy, ale zvládnem to. Na raut si dám tie šaty, ktoré vidíte na fotke. Už sa nebojím, že by mi mohli byť malé. Veď si strážim jedálniček a hýbem sa. Dúfam, že mi toto nadšenie a chuť starať sa o seba vydrží čo najdlhšie. Pre istotu tie šaty nikdy nevyhodím. Budú moje „motivačné“. Keď priberiem, vždy budú meradlom toho, či som už schudla, alebo nie. Skrátka, musím sa do nich vždy obliecť!

VÝZVA! Zmeňte svoj život a telo i vy! Objednajte si nový JEDÁLNIČEK NA MIERU. Už to neodkladajte! Robíte zle sami sebe. Buďte krajší a zdravší. 

 

FOTOGALÉRIA


NAJNOVŠIE ČLÁNKY


S prejedaním som skončila!

Váha Zuzke ukazovala 130 kíl. Koľko už dala dole?

Wau, to je zmena!

Gabika kedysi vyzerala inak... O dosť inak... Pozrite sa!

Už sa za seba nehanbím

Edita kedysi vážila až 136 kíl! Hádajte, koľko za rok zhodila?